Як правильно купувати залізничні квитки і поради

Традиційним паперовим квиткам прийшли на зміну електронні квитки ЖД. Купівля онлайн квитків з кожним днем отримує велику популярність, особливо серед жителів України.

Адже пересуватися на залізничному транспорті і не втрачати зайвий час при купівлі та оформленні квитків є великою перевагою. Щоб додатково не їздити в вокзал, досить зайти на сайт і здійснювати покупку квитка через цього сервіс. ПРОИЗД пропонує квитки на потяг на найвигідніших, привабливих умовах співпраці. Тут щодня оновлюється інформація, тому завжди можна знайти актуальні маршрути і вчасно вибрати квиток на потрібному напрямку. За рахунок постійного оновлення актуальної інформації, можна також бути в курсі про акції, знижки і придбати залізничні квитки в самий відповідний момент.

Як здійснювати покупку?

Щоб купити електронний квиток на залізничний транспорт, спочатку потрібно ознайомитися з розкладом поїздів, Вибрати маршрут і дату. Квитки можна вибрати також за допомогою зручних фільтрів. Досить вказати:

  • місце відправлення;
  • дату відправлення;
  • місце і дату прибуття;
  • кількість пасажирів;
  • клас вагона, купе;
  • можливість пересадки та інші нюанси.

Після вказівки певних даних, необхідно натиснути на пошук і вибрати серед актуальних пропозицій.

Зручна, приємна поїздка

Купівля квитків через сервіс дає можливість вибрати відповідний поїзд і тип вагона. Це відмінна можливість заздалегідь забронювати комфортне місце у вагоні, вибрати тривалість поїздки, Кількість місць у вагоні і вартість. Через унікальний сервіс замовити квитки можна не тільки для себе, але для своїх близьких. Відразу можна здійснювати покупку приблизно чотирьох квитків. Відзначимо, що їх можна в будь-який момент повертати назад. Якщо не можете визначитися з вибором вагона і місця, можна звернутися до допомоги співробітників сервісу. Вони допоможуть зробити вибір серед кращих вільних місць.

Для оформлення квитків, необхідно просто вказати особисті персональні дані, а також контактні дані. Такі квитки неможливо втратити, зіпсувати або забути вдома. Це також можна назвати незаперечною перевагою покупку онлайн залізничних квитків. Оплатити за покупку можна відразу або ж безпосередньо перед поїздкою. До оплати приймаються, як банківські картки, так і електронні гаманці. Оплатити можна також готівковим розрахунком.