Обираємо диван для квартири та декілька порад

Сучасний ринок меблів пропонує великий вибір м’яких меблів, в тому числі і диванів. Дивани бувають самих різних форм, конструкції, розмірів і дизайнів, завдяки чому кожен може підібрати підходящий варіант.

Завжди можна також придбати вироби під індивідуальне замовлення. Такі моделі здатні максимально грамотно вписуватися в загальну обстановку приміщення, перетворюючись в головну прикрасу інтер’єру. Відзначимо, що дивани львів також можна придбати в готовому вигляді або під індивідуальне замовлення.

На що звернути увагу?

При виборі дивана необхідно звернути увагу на такі важливі показники, які:

  • міцність каркаса;
  • матеріал оббивки;
  • зручності механізму;
  • якість збірки;
  • колір, дизайн та ін.

Каркас м’яких меблів повинен бути міцним, тому зверніть увагу на матеріал каркаса. В основному, дивани виготовляють з натурального, благородного дерева, ДСП, популярністю користуються також металеві каркаси. Саме метал є самим довговічним матеріалом, тому краще вибрати диван з металевою основою. М’які меблі повинна міцно стояти на підлозі, вона не повинна скрипіти або хитатися. При виборі оббивки зверніть увагу на її гіпоалергенність і екологічність. Більш того, оббивка повинна бути проста в догляді, зверніть увагу на лінії і малюнки, які повинні бути правильно з’єднані. Важливим фактором є також якість наповнювача.

Тип механізму

Якщо квартира маленька, тоді потрібно звернути увагу на функціональні моделі. Популярністю користуються механізми диван-ліжка. Такі моделі можна легко трансформувати з зручного дивана в двомісне ліжко. Існують наступні види розкладних механізмів:

  • диван-модуль;
  • диван-книжка;
  • викочування диван.

Меблі з якісним механізмом коштує дорожче, проте вона здатна служити і зберегти експлуатаційні якості надовго.

Стильне рішення

Диван повинен бути також стильним і вписуватися в загальну обстановку інтер’єру. Останнім часом на піку популярності знаходяться кутові моделі. Така м’які меблі здатна стати головною прикрасою, як маленьких квартир, так і великих приміщень. Ринок пропонує Г-образні, П-образні моделі, вибір яких залежить, як від особистих переваг господарів, так і від особливостей проекту приміщення. Правильно обрана м’які меблі дозволить забезпечити в квартирі високий рівень комфорту, практичності і функціональності.