Гравійний велосипед: переваги та особливост

Велосипед гравійного типу – це транспортний засіб, який був розроблений для подорожей асфальтом, ґрунтовими дорогами та пересіченими місцевостями. У ньому поєдналися характеристики гірського та шосейного велосипедів. Можете гравійний велосипед купить Запорожье, щоб з комфортом подорожувати різними поверхнями. Розглянемо основні особливості таких транспортних засобів докладніше.

Широкі покришки

Покришки таких моделей велосипедів досить широкі. Вони чудово зчіплятимуться з піском, ґрунтом, гравієм та нерівностями на дорогах. Це чудове рішення для того, щоб з комфортом подорожувати пересіченими місцевостями.

Геометрія рами

Гравійні велосипеди відрізняються рамою із стійкою геометрією. Завдяки цьому поїздки на довгі відстані будуть простими та зручними. На різних типах доріг ви точно не втратите керування транспортним засобом, почуватиметеся впевнено.

Додаткові кріплення

Кожен гравійний велосипед доповнений кріпленнями для багажників, крил та інших аксесуарів. Це універсальний варіант для мандрівок на великі відстані, тому що вам буде максимально комфортно в дорозі.

Великий вибір передач

Транспортні засоби гравійного типу вирізняються широким діапазоном передач. Можна легко впоратися із різними ухилами, а також різними типами поверхні. Особливо це корисно, якщо ви подорожуватимете по пересічених місцевостях.

Максимальний рівень комфорту

Широкі покришки та стійка геометрія рами зробили гравійні велосипеди комфортними для довгих поїздок нерівними дорогами. Вібрації будуть поглинені, втома під час їзди значно знизиться.

Універсальність

Ви можете користуватися гравійними велосипедами і для їзди ґрунтовими дорогами, і для прогулянок шосе. Дані транспортні засоби є універсальними, вони підійдуть людям, які зацікавлені в різних видах катання.

Відмінний варіант для пригод

Гравійні велосипеди підійдуть для тривалих подорожей. Особливо вони хороші, коли асфальтове покриття змінюватиметься ґрунтовою дорогою.

Модифікація та налаштування

Велосипеди таких моделей дозволяють налаштовувати їх під індивідуальні уподобання. Це чудовий варіант для тих райдерів, які є досвідченими. Ви можете підлаштовуватись під свої потреби без обмежень.

Купуйте двухподвесный велосипед чи іншу модель такого транспортного засобу. Це ваша можливість зробити подорожі комфортними, приємними та ефективними!