Як правильно обрати тумби під телевізор та поради

Тумби для розміщення телевізорів потрібні практично у кожному будинку. Це найбільш зручний та безпечний варіант розміщення складних приладів.

Подібні предмети виконують утилітарну функцію і можуть бути прикрасою інтер’єру. Пропонується замовити меблі на https://lux-mebli.net/ua, де є великий асортимент товарів такого роду.

Різновиди

Серед основних варіантів тумб для розміщення телевізорів виділяють:

  1. Класичні, які мають невеликі розміри та призначені для встановлення одного апарату. У таких меблів можуть бути невеликі ящики або одна-дві полиці. Створюються тумби подібного типу під невеликі варіанти телевізорів та розміщення в кімнатах маленької площі.
  2. Комоди – це високі предмети меблів, оснащені шафами для розміщення білизни, одягу, інших речей. Головне завдання цих предметів, це поставити телевізор високо на дуже міцну основу. Найчастіше використовуються в сім’ях, де є маленькі діти, щоб вони не змогли дістати до апарата.
  3. Стійки є простими та функціональними предметами, створюються частіше з металу, мають поворотний та похилий механізм.
  4. Кутові тумби можуть мати форму комода, стійки та інших варіантів, головна відмінність – це задня стінка, що утворює сходження площин під 90 °.
  5. Підвісні кріпляться до стіни, створюючи об’ємніший простір у кімнаті.
  6. Вбудовані зазвичай йдуть у комплекті з корпусними меблями.

Можна придбати тумби під телевізор в Тернополі будь-якого типу та розмірів, з урахуванням габаритів телевізора та площі кімнати.

Вибір

Купуючи тумбу, варто врахувати матеріал виготовлення. Масив деревини є найбільш міцним, надійним та красивим. Такі меблі підходять для будь-якого апарату за вагою та розміром, стилем оформлення. Дешевші предмети створюються з МДФ чи ЛДСП. Металеві варіанти добре виглядають в інтер’єрах стилю ганьби-тік або інших футуристичних варіантах. Скло та пластик не є відповідним матеріалом для встановлення телевізора через низьку міцність.

Підбираючи стиль тумби, варто орієнтуватися на решту меблів. Саме органічне поєднання предметів дозволить одержати якісне оформлення кімнати. Розбіжність стилістики тумби та інших предметів буде різати око і дратувати.

Розмір та маса телевізора визначає аналогічні параметри меблів. Вона має стати надійною опорою апарату, щоб унеможливити коливання, можливості падіння. Також враховується додаткове оснащення телевізора акустичними системами, ресивером та іншими приладами, на тумбі має бути місце для них.