Відеодомофон: переваги, різновиди та вибір

Відеодомофон є пристроєм, який убезпечить житло від несанкціонованих проникнень. Ви можете побачити, хто завітав до вас у гості, не відчиняючи двері. Можете купити відеодомофон, підібравши відповідну модель пристрою серед безлічі запропонованих варіантів. Варто розглянути особливості обладнання докладніше, щоб ухвалити правильне рішення.

У чому полягають переваги відеодомофонів?

Сильних сторін у таких пристроїв справді багато. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 • домофони передають не лише звук, але ще й картинку, що набагато комфортніше;
 • ви можете підключити пристрій як до ПК, так і телевізора;
 • вам вдасться відкрити ворота або двері дистанційно, не встаючи з дивана або не відволікаючись від важливих справ;
 • такі пристрої виконані в стильному дизайні, вони добре виглядають у будь-якому інтер’єрі;
 • якщо ви побачите на моніторі ту людину, яку ви не дуже раді зустрічати, можете просто не відчиняти їй двері;
 • можна підключити монітор відеодомофона одразу до двох абонентських панелей;
 • якщо підключити до домофону акумулятор, можна скористатися ним, навіть якщо відключили електричну енергію;
 • ви можете встановити карту пам’яті, щоб записувати відео та зберігати їх, запис може спрацьовувати завдяки датчикам руху.

Завдяки цим перевагам відеодомофони стали надзвичайно популярними серед людей. Вони забезпечать безпеку на об’єкті та унеможливлять несанкціоновані проникнення у ваше житло.

Різновиди відеодомофонів

У продажу можна знайти різні види таких пристроїв. Серед характеристик основних варіантів виділимо:

 1. Аналогові відеодомофони. Вони дозволять побачити гостя та поговорити з ним, а також дистанційно відчинити двері. Такі пристрої значно полегшують ваше життя, роблять його безпечним.
 2. Цифрові відеодомофони. Пристрої передають якісну картинку без перешкод. Можна доповнювати їх різними датчиками, вставляти картку пам’яті, записувати та зберігати відео. Такі моделі прості в монтажі, тому ви не зіткнетеся зі складностями.
 3. IP-відеодомофони. Їх можна підключати до інтернет-мережі. Це необхідно для того, щоб керувати замками та переглядати записи дистанційно. Крім цього, можна підключити викличні панелі домофона IP-типу для більш комфортного використання пристрою.

Щоб вибрати відповідний відеодомофон, вивчіть його характеристики та визначтеся зі своїми цілями. Купуйте обладнання від перевірених брендів, щоб вкласти власні гроші у довговічний пристрій!