Огляд компанії Pufix та асортимент стильних безкаркасних меблів

Для багатьох будинок незручний без м’яких меблів. У її комфортних обіймах можна нарешті розслабитися, думаючи про приємне, або зосередитися на інтелектуальній роботі. Замовити меблі на pufix.com.ua – не проблема. Великою популярністю користуються безкаркасні варіанти. Концепція трохи схожа на подушки, накидані на підлогу, так само затишно, але комфортніше. Щоб краще уявити таку продукцію, варто подивитися кресла на pufix.com.ua/kresla-pufiki компанії Пуфікс. У каталозі є й інше корисне м’яке приладдя для облаштування зони відпочинку, ігрової кімнати, а також для домашніх улюбленців.

Про виробника

Пуфікс – одна з найбільших компаній, що пропонують безкаркасні меблі. Займаються своєю справою з 2018 року, відкриті для співпраці з великими та дрібними рітейлерами на вигідних умовах, з максимальним супроводом.

Офлайн-магазин знаходиться у Полтавській області. Звідти клієнти можуть забрати покупки самовивозом. Щоправда, без погодження нагрянути не можна – необхідно спочатку зв’язатися з контактною особою за одним із двох телефонних номерів, представлених на сторінці. Також уточнити відтворення, що цікавлять, можна через месенджери Вайбер, Телеграм. Габаритні артикули зручно замовити із доставкою. Для цього задіють на вибір дві великі транспортні компанії – Укрпошту чи Нову пошту. Другий варіант коштуватиме дорожче, але замовлення приїде швидше. Перший – бюджетніший, тому для важких покупок, таких як меблі, в Pufix рекомендують саме Укрпошту.

Точну вартість легко розрахувати за допомогою калькуляторів – на них прямі посилання. Що стосується оплати, можна використовувати післяплату, зробити переказ на розрахунковий рахунок або на картку банку. В даний час вся торгівля здійснюється за 30-відсотковою передоплатою. Натомість заощадити дозволяють різні знижкові акції. Вибрати товар зручно завдяки докладному каталогу з фільтрами, фото, докладними описами користувацьких та технічних характеристик.

Товари

Широкий асортимент м’яких крісел та диванчиків у форматі мішковидного пуфика. Також для них можна замовити наповнювач на pufix.com.ua/napolnitel – пінополістиролові кульки. Для дітей можна знайти басейни з кульками та різні додаткові елементи конструкції до них (гірки, сходи тощо). Для тихих ігор, зберігання іграшок підійдуть текстильні вігвами, а для активних розваг – спортивні мати.

Власники тварин купують гарні лежанки для будинку, м’які перенесення-гамаки для безпечних поїздок в автомобілі, і приставні сходи, що дозволяють вихованцю легко підніматися, наприклад, на диван.