Клінінговий сервіс від «Гала Клін»

Прибирання квартири забирає багато часу та сил, тому все більше людей воліють звертатися до послуг клінінгових компаній. Професіонали приберуть житло швидко та якісно, а господарі зможуть зайнятися своїми справами.

Клінінговий сервіс «Гала Клін» – це професійне прибирання будинків, квартир. Плюс можна замовити хімчистку. Клінінг приміщень наші фахівці виконують швидко та ефективно. Послуги прибирання надає перевірений персонал. Досвідчена команда діє з найкращою хімією (це безпечні та якісні миючі засоби) та обладнанням. Ви можете спокійно займатися своїми справами, а піклування про чистоту та порядок свого будинку/квартири довірити клінерам. Наша клінінгова компанія якісно виконає прибирання зі 100-відсотковою гарантією.

Швидкий клінінг в Києві та області діє 24/7. Майстри оперативно прибудуть на об’єкт та бездоганно приберуть.

Наша компанія пропонує чесні ціни: немає додаткових платежів. Оплату клієнт провадить після перевірки виконаних робіт. При цьому ми завжди на зв’язку та у разі виникнення питань щодо прибирання чи претензій, все обговорюється та вирішується.

Клінінг: особливості, чим зручний

Клінери застосовують для миття не тільки звичні методи та засоби, а й професійну хімію та обладнання.

Майстри клінінгу вміють справлятися із найскладнішими забрудненнями та застарілими плямами, знищувати неприємні запахи. За допомогою парогенераторів, іншої профі техніки усувається пил і бруд навіть у важкодоступних місцях. Послуги клінінгу приміщень заощаджують гроші та час клієнта. Це якісне, надійне прибирання приміщень від стелі до підлоги.

Весь процес прибирання займає приблизно чотири – п’ять годин та супроводжується:

  • миттям підлоги, плінтусів, посуду;
  • прибиранням та дезінфекцією санвузлів, кухонної зони;
  • видаленням пилу;
  • протиранням дзеркал та поверхонь;
  • виносом сміття.

Проводиться чищення меблів, килимів, покриття для підлоги. Очищаються світильники, скляні перегородки.

Загалом клінінговий сервіс – це спеціальний комплекс послуг, до яких входить звичайне прибирання, вологе, а також (якщо потрібно) хімчистка.

Переваги звернення до «Гала Клін»

Клінінгові послуги від нашої компанії – це простий вихід зі становища, коли важливо навести порядок, проте немає часу й сил.

Іноді здається, що позбутися забруднень неможливо, але це зовсім не так. Професіонали «Гала Клін» впораються навіть із складними завданнями та здивують результатом.

Наш сервіс повертає будь-якому приміщенню ідеальний вигляд. Від якості прибирання залежатиме й те, наскільки довго вам не доведеться робити ремонт у квартирі/будинку. Довірте своє житло професіоналам у Києві, які швидко наведуть у ньому чистоту та ідеальний порядок.